Komanda

Salvis Roga

Valdes priekšsēdētājs
E-pasts: salvis@kbi.lv
Tālrunis: +371 28 663 400

Anete Grundberga

Valdes locekle, virziena “Viedā ražošana un zaļie resursi” vadītāja
E-pasts: anete@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 27 181 535

Ieva Meikšāne

Valdes locekle, virziena “Energoefektīvas būves” vadītāja
E-pasts: ieva@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 29 249 972

Imants Martinsons

Virziena “Nākotnes mobilitāte” vadītājs
E-pasts: imants@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 26 528 678

Laura Grundmane

Projektu vadītāja
E-pasts: laura@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 26 464 841

Zane Feldmane

Projektu vadītāja
E-pasts: zane@kbi.lv
Tālrunis: +371 22 494 616

Linda Roga

Projektu vadītāja
E-pasts: linda@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 26 032 981

Agnese Niedola

Grāmatvede
E-pasts: gramatvediba@kbi.lv
Tālrunis: +371 26 332 454

Daira Bērtule

Sabiedrisko attiecību un mārketinga vadītāja
E-pasts: daira@kbi.lv
Tālrunis: +371 22 073 792

Dana Liniņa

Sabiedrisko attiecību speciāliste
E-pasts: dana@greentechlatvia.eu
Tālrunis: +371 28 327 089

Sazinies ar mums

Datu un privātuma politika: https://greentechlatvia.eu/lv/privacy-and-data-protection/


Biedrība “Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris”

(agrāk – Biedrība “KBI”)
Reģ. Nr. 40008160776
PVN reģ. Nr. LV40008160776
4 Strautu iela, Liepāja, LV-3411, Latvija