GREEN-TECH LATVIA

A cluster for green & smart industries

GREEN-TECH CLUSTER
HAS RECEIVED

which attests to the level of cluster's
excellence comparing to other clusters
all over the Europe and activities implemented
to reach the cluster excellence

MEMBERS

ENERGY-EFFICIENT BUILDINGS

EFFICIENT PRODUCTION

& environmentally-friendly raw materials

IT & SPACE TECHNOLOGIES

ENGINEERING

OTHER SECTORS

related to these

mechanical & machinery

66

Green-Tech Cluster is a cooperation platform for development of green and smart technologies in Latvia and Baltic Sea Region

0
members
0m €
members’ turnover 2018
0m €
SME’s export volume 2018
0
employees in member companies

News on Facebook

2 weeks ago

Green-Tech Cluster

☀️🔋 21. janvārī plkst. 11:00 tiešsaistes seminārā “Soli pa solim līdz saules paneļiem” mājsaimniecības, uzņēmēji un pašvaldību kapitālsabiedrības varēs uzzināt par piemērotākajiem risinājumiem saules paneļu uzstādīšanai.

💬Semināra laikā eksperti iepazīstinās ar saules potenciālu Latvijā, pastāstīs kā izvēlēties saules paneļus un tiem piemērotāko vietu un to kādas ir pieejamās finansējuma iespējas, dalīsies pieredzē saules sistēmas izstrādē un pieslēgšanā kopējā tīklā, kā arī nodemonstrēs kalkulatoru saules paneļu uzstādīšanai elektroenerģijas ražošanai,

📝Dalība seminārā ir bez maksas, taču iepriekš jāreģistrējas: https://ej.uz/solipasolimSmartLiving

Seminārs tiek organizētas Interreg Igaunijas – Latvijas pārrobežu sadarbības programmas projekta “Praktiski risinājumi gudrai energoresursu izmantošanai” (Smart Living) ietvaros. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrības izpratni par videi draudzīgu dzīvesveidu un pārdomātu enerģijas resursu izmantošanu Latvijā un Igaunijā, apvienojot abu valstu zināšanas un partneru organizāciju kompetenci. Latvijā projektu īsteno Zaļo un Viedo Tehnoloģiju Klasteris un Vidzemes plānošanas reģions, Igaunijā – Tartu Regiooni Energiaagentuur.

Uzzini vairāk: http://vidzeme.lv/lv/projekti/…
#smartliving #sustainability #solarpower #interregeurope
*
*
*
Augstāk minētā informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.
... See MoreSee Less

Atvērt Facebook

1 month ago

Green-Tech Cluster

✨Christmas is a time of miracles. The Kurzeme Business Incubator and the Green and Smart Technology Cluster, on behalf of their friends, partners and members, will give a miracle to children Arturs, Kaspars, Rinalds, Viktorija, Daniela, Sofija, Markuss, Ralfs, Emīls and Gunars from Liepaja Children's Social Care Center. By donating 1000 EUR within the framework of the "Give the Joy of Movement" campaign care center will recieve two devices „Lemon” manufactured by the company „Step by Step Care”, that will help to promote continuous and independent movements at the initiative of the child.
🎄But for You, our friend, we want to wish to welcome the New Year with two H’s – Health always in Your pocket and Humanity in the heart.
🍋Have a healthy and heartfelt holiday!
... See MoreSee Less

Atvērt Facebook

1 month ago

Green-Tech Cluster

❓⚡Vai dzirdēji, ka 2021. gadā sagaidāmas pārmaiņas energomarķējumā?
🔋Eiropas Savienības energomarķējums jau vairāk nekā 25 gadus ir palīdzējis privātiem patērētājiem un uzņēmumu pārstāvjiem atrast un izvēlēties energoefektīvas iekārtas. Turklāt marķējums ir veicinājis inovatīvu, efektīvu produktu izstrādi. Energotaupīgu produktu piedāvājuma un pieprasījuma dēļ ievērojami samazinājies enerģijas patēriņš un iekārtu enerģijas izmaksas.

❌Pašlaik izmantotā +++A/G marķēšanas sistēma ir kļuvusi neefektīva. Jauktā marķējuma skala, kurā ir ieviestas daudzas klases ar atzīmi +, vairs nav pārskatāma, un lielākā daļa produktu mūsdienās jau ietilpst divās vai trīs augstākajās klasēs. Tādējādi patērētājiem ir grūti atšķirt efektīvākos produktus.

✅Tāpēc ES ir pārskatījusi un optimizējusi marķējumu atbilstoši lietotāju vajadzībām. Jaunais marķējums, kas no 2021. gada 1. marta tiks ieviests gan fiziskajos, gan tiešsaistes veikalos, ietvers tikai marķējuma klases no A līdz G, un tās tiks regulāri atjauninātas.

🔜Par to, kā lasīt jauno marķējumu un kādi būs patērētāju ieguvumi no jaunās sistēmas, vairāk uzzināsi projekta “Smart Living” darbsemināros 2021.gadā. Taču jau šobrīd vari iepazīties ar informāciju šeit: https://www.label2020.lv/jaunais-markejums/merkis-un-ieguvumi/

#smartliving #energyeffiency

*Informācija šajā publikācijā atspoguļo autora viedokli un Igaunijas-Latvijas programmas vadošā iestāde neatbild par tajā ietvertās informācijas iespējamo izmantošanu.
... See MoreSee Less

Atvērt Facebook

1 month ago

Green-Tech Cluster

🎄🌎Iedomājies, kā mūsu planēta nopūšas, tuvojoties Ziemassvētkiem? 👩‍🎨Ķeram iztēli un radošumu aiz astes un svinam ilgtspējīgi. 👉Te dažas idejas „zaļākiem svētkiem”. ... See MoreSee Less

Atvērt Facebook